• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Із травня працівники рятувально-водолазної служби розпочнуть обстеження й очищення підводної частини пляжів області

Із початку цього року в області сталося 15 нещасних випадків із людьми на воді, зокрема одна надзвичайна ситуація. Загинули 11 людей, постраждали троє. Торік за аналогічний період зафіксовано 5 таких випадків, загинули чотири людини й постраждала одна. У 2021 році врятовано 10 людей, із них 2 дітей.

Про це поінформував на нараді в голови облдержадміністрації директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Венгер.

«Протягом минулих років найбільша кількість загиблих на воді – у Кременчуці, Полтаві, Полтавському та Кременчуцькому районах, що обумовлено географічним розташуванням поблизу значних водних об’єктів. Найбільше загиблих із початку цього року – в Полтавському районі – 9 людей, – зазначив Сергій Венгер. – На водних об’єктах найчастіше гинуть дорослі чоловіки – близько 80% від загальної кількості загиблих. Так, у 2021-му – 8 чоловіків. Це понад 70% від загальної кількості загиблих».

Сергій Венгер наголосив, що всі випадки загибелі людей відбулися поза спеціально облаштованими для купання місцями, де не проведено комплекс заходів із забезпечення безпечних умов відпочинку на воді. Додав, що основна причина загибелі – нехтування громадянами правил безпечного перебування на водних об’єктах, зокрема й надмірне вживання спиртних напоїв під час відпочинку.

За його словами, необхідно звернути увагу на роботу з облаштування місць відпочинку населення на воді. У 15 територіальних громадах області такі місця відсутні. Тож ці питання мають бути доопрацьовані. 14 громад можна поставити в приклад, серед них Кременчуцька, Горішньопланівська, Глобинська, Лубенська, Пирятинська, Миргородська, Білоцерківська, Гоголівська, Полтавська, Кобеляцька, Решетилівська, Градизька, Новосанжарська і Чутівська. З усіма питаннями щодо облаштування місць відпочинку можна звертатися до КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради та Департаменту.

Сергій Венгер зазначив, що нині на Полтавщині обліковано 226 місць відпочинку населення на воді, з них 104 – паспортизовані, а 122 – стихійні. Щороку рятувально-водолазна служба здійснює більше ста обстежень й очищення підводної частини пляжів для відпочинку населення. Відповідно до затвердженого плану фахівці розпочнуть роботи з обстеження й очищення підводної частини пляжів із 5 травня 2021 року.

«Статистика нещасних випадків свідчить, що не всі люди ставляться до дотримання правил поведінки на воді відповідально та з розумінням. Доки культура поведінки в цьому питанні не досягне належного рівня, робота має відбуватися в посиленому режимі», – додав Сергій Венгер.

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk