• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

До 30 листопада триває прийом заявок на фінансування з обласного екофонду в 2022 році

За кошти з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області для Гадяцького, Кременчуцького та Полтавського лісових господарств придбане протипожежне обладнання: ранцеві вогнегасники, оприскувачі з металевими гідропультами, протипожежні плуги.

Крім того, закуплені сміттєвози для Ромоданівської й Пирятинської територіальних громад, вакуумні асенізаційні машини для «Полтававодоканалу» та Оржицької тергромади. Спрямовані кошти на технічне переоснащення повітродувної станції на Затуринських очисних спорудах «Полтававодоканалу».

Як поінформував 4 жовтня на нараді в голови облдержадміністрації тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Віталій Олійник, цьогоріч до затвердженого обласною радою переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавщини увійшли 63 заходи. З-поміж напрямів, які вони охоплюють, – проведення заходів з охорони й раціонального використання водних, природних рослинних ресурсів, тваринного світу, збереження природно-заповідного фонду, раціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, охорони атмосферного повітря, проведення наукових досліджень, заходів з екологічної освіти. Загальна сума, передбачена на виконання сформованого переліку, – понад 90 мільйонів гривень. Станом на 1 вересня профінансовані заходи на більше ніж 12 мільйонів.

«Департамент екології та природних ресурсів є розпорядником коштів по 26 заходах. Наразі частково профінансовані 3. Це утримання об’єкта природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Диканський», фінансування проєктів-переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області в 2020 і 2021 роках. Відповідно до затвердженого місячного плану інші заходи будуть профінансовані в жовтні-листопаді», – поінформував Віталій Олійник.

Очільник Департаменту зазначив, що однією з проблем у реалізації природоохоронних заходів є недостатнє співфінансування з місцевих бюджетів. Звернув увагу на одну з обов’язкових вимог для отримання коштів з обласного екофонду – наявність місцевих екологічних програм.

«В області розроблена й діє 41 місцева екологічна програма, але показник їх виконання навіть не сягає 10%. Лише у Краснолуцькій і Котелевській громадах вони реалізовані на 100%. У 10 громадах взагалі такі програми відсутні. Крім того, запити на фінансування мають надходити вчасно, від цього залежить оперативність підготовки проєкту рішення. Прийом заявок на фінансування з обласного екофонду в 2022 році триває в Департаменті до 30 листопада. За умови своєчасного надання документів можливе формування розподілу коштів уже в грудневій сесії обласної ради, а початок фінансування заходів – із січня 2022 року», – сказав Віталій Олійник.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що відповідальні за виконання заходів мають активізувати роботу, щоб кошти не переходили на наступний рік, а були ефективно використані цьогоріч і передбачені переліком заходи реалізовані.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk