• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві мають оперативно оглянути поточний стан виконання робіт на котельні, яка опалюватиме 109-й мікрорайон

В області до зими на 100% підготовлені житлові будинки, заклади соціальної сфери, дорожньо-мостове, водопровідно-каналізаційне господарство. Теплове господарство – на 99,5%. Залишається виконати роботи на одній котельні ТОВ «Полтаватепло», яка обслуговує будинки 109-го мікрорайону Полтави. 

Про це поінформував на апаратній нараді 18 жовтня начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА Едуард Рева. 

«Як зазначають представники «Полтаватепло», роботи з підготовки котельні виконуються, але потрапити на неї неможливо, постійно переносяться заплановані виїзди на об’єкт. На нараді мав бути присутнім директор підприємства, але він не з’явився», – сказав Едуард Рева.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков наголосив, що облдержадміністрація неодноразово виступала майданчиком для координації дій. Наразі міська влада має зосередити увагу на цьому питанні й у складі робочої групи оперативно оглянути поточний стан виконання робіт на котельні, щоб переконатися, що заплановані дії виконуються. Якщо виникатимуть питання із пропуском на територію, то варто залучати правоохоронні органи. Своєчасний старт опалювального сезону в 109-му мікрорайоні залежить від своєчасного і якісного виконання робіт на об’єкті. 

Заступник генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай повідомив, що закінчуються тендерні процедури з укладення угоди на постачання тепла через перемичку для будинків 109-го мікрорайону Полтави. Цей захід допоміжний, тимчасовий, доки запуститься котельня «Полтаватепло».

Ігор Процай додав, що технічно «Полтаватеплоенерго» стовідсотково готове до початку опалювального сезону. Залишається досягнути середньодобової температури, бо поки що вона вища за 8 градусів. 

Едуард Рева розповів, що опалювальний сезон уже стартував у Миргороді, Великій Багачці, Пирятині й Лубнах. У Кременчуці розпочалося опалення закладів соціальної сфери. 

Крім того, Едуард Рева повідомив, що змінився алгоритм укладання договорів на постачання газу для бюджетних установ. Для отримання довідкової інформації можна звернутися до управління за консультацією. Нагадаємо, в області працюють гарячі лінії для роз’яснення алгоритму дій з укладення договорів на постачання газу для бюджетних установ.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk