• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Війна і мир у фотографіях

Серед видавничих проектів 2016 року — фотопоема К.Бобрищева «Війна і мир», присвячена подвигам українських воїнів, які віддали своє життя на Сході України, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Костянтин Бобрищев — відомий полтавський фотохудожник, лауреат міжнародних фотоконкурсів, журналіст і громадський діяч упорядкував збірку своїх унікальних світлин про війну і мир, героїзм простих українців, материнське горе і всеперемагаюче кохання.

Більшість знімків у фотоальбомі є чорно-білими, що переломлює наші уявлення про навколишній світ і дає можливість по-новому поглянути на звичайні і раніше непомітні речі. На відміну від кольорових фото, тут немає відволікаючих кольорових плям, а видно тільки сюжет. Завдяки своїй двокольоровості чорно-білі фотографії мають кращу чіткість і контрастність зображення, при цьому глядач зможе повністю сконцентруватися на суттєвих елементах фотографії та художньої композиції.

Досвідченому фотографу варто взяти в руки фотоапарат і весь світ для нього стає чорно-білим. Дехто вважає, що працювати з багатьма кольорами простіше, ніж з двома. Чорно-біла фотографія — складніша за кольорову, хоча з'явилась набагато раніше. Колір — це інструмент фотохудожника, а якщо інструментів менше, значить і працювати складніше. Донести ідею потрібно так, щоб глядач повірив, що троянда на чорно-білому знімку — червона, трава — зелена, а небо — блакитне.

Чорно-білі фото поєднують у собі простоту і одночасно сильну емоційну виразність. Недарма художній портрет у чорно-білому фото вважається класикою у професійних фотографів, оскільки таке зображення допомагає не лише детально передати характер, настрій, особисті переживання та істинну суть людини, але й повною мірою відобразити особистий погляд фотографа та його емоційний посил.

Двокольорові фото володіють власною аурою старовини, від якої віє таємничим сумом та теплом.

Фотоальбом «Війна і мир» К.Бобрищева обсягом 200 сторінок вийде у полтавському видавництві «АСМІ» у кількості 375 примірників.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk