• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В Полтаві вийде книга «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк»

З вірою в перемогу йдуть у зону АТО мобілізовані військовослужбовці та добровольці, з надією на швидкий мир ми проводжаємо їх зі сльозами на очах. Мільйони гривень пожертвували на їх потреби ті, хто служити не може. Проте рана на Сході України і далі кровоточить. Кажуть, що саме так гартується справжня нація.

Якби ж мені, синку, не жаль?
Ти ж на моїм серцю лежав...

Ці рядки з тужливої народної пісні «Плине кача по Тисині», що стала неофіційним гімном, який виконують в пам'ять за загиблими активістами Євромайдану (Небесної сотні) та полеглими під час війни на сході України, мимоволі спадають на думку, коли береш до рук книгу Надії Гринь «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк.»

У коротких біографічних відомостях Вікіпедії зазначено, що Дмитро Коряк — український громадський та військовий діяч, вояк полку «Азов», позивний «Брат». Осколок обірвав життя молодого полтавця у зоні АТО на Донеччині, під час боїв за селище Саханка поблизу Маріуполя.

Красивий українець, розумний і хоробрий,
Й душа була у нього — весняний соловей!

                                      (з книги Н.Гринь)

На момент смерті йому було лише 25...

Залишилися посмертні державні нагороди, могила на Алеї Героїв центрального міського кладовища у Полтаві та згорьовані батьки, у яких війна забрала сина, а з ним і надії, майбутнє, спокій. А ще світла пам'ять рідних, знайомих, однокурсників, побратимів...

Їхні спогади, фото, вірші зібрані у першій книзі-реквіємі, упорядником якої є полтавська поетеса, член Полтавської спілки літераторів Надія Гринь.

Книга вийде у видавництві «КОПІ-ЦЕНТР» тиражем 500 примірників.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk