• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Конституційний процес в Україні: історія, сьогодення, перспективи

З такою назвою 22 червня Державний архів Полтавської області за підтримки обласної державної адміністрації провів круглий стіл, учасники якого обговорили питання, пов'язані із зародженням та розвитком української конституційно-правової думки, особливостями конституційного процесу в Україні на сучасному етапі та перспективами українського конституціоналізму.

На засідання круглого столу були запрошені науковці, архівісти, юристи, громадськість, учителі, представники ЗМІ. Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації Валерій Головко.
Як зазначали учасники заходу, для успішного розвитку держави потрібний не лише якісний демократичний зміст Конституції, а й практична дієвість Основного закону держави. На їхнє переконання, причинами політичних криз є не стільки недоліки тексту Конституції, скільки відсутність політико-правової культури, поваги до Основного Закону, неприйняття принципу верховенства права, коли при застосуванні норм права та їх тлумаченні керуються не інтересами громадянина та суспільства, а інтересами чиновника або партії.
Позиція Президента України Петра Порошенка щодо невідкладних змін до Конституції України сприймається переважною частиною українців позитивно, а ключову роль у консолідації суспільства та стабілізації нинішньої громадсько-політичної ситуації в Україні має відіграти місцеве самоврядування.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk