• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Сім проклятих чеснот або у пошуках свого шляху/ Валентина Басан.- м.Полтава: Новапринт, 2024.-148 с.

До збірки увійшли: трилер «Сім проклятих чеснот або у пошуках свого шляху», детектив «Вбивство під пальмами», міні-детектив «Таємне життя моїх сусідів».

Полтавка Валентина Басан є авторкою низки романів, детективів, трилерів, казок, віршів, оповідань. Її твори перекладені англійською, іспанською мовами.

Високі вітрила життя Лідії Шелудько/ Колектив авторів, науковий редактор В. Самородов.- м.Полтава: Дивосвіт, 2023.-116 с.: іл.

У книзі розповідається про життєвий шлях та наукові досягнення відомої української селекціонерки лікарських рослин Л.Шелудько. Це 16-та книга історико-бібліографічної серії «Постаті аграрної та біологічної науки Полтавщини: факти, документи, бібліографія», заснованої доцентом ПДАУ В.М.Самородовим у 2005 році.

Троль, Позачас і магічний годинник/ Галина Буділова.-м.Полтава: ФОП Мирон І.А., 2023.-40 с.: іл.

Продовження історії про пригоди хоробрих помічників Святого Миколая, які завжди вчасно доставляють подарунки маленьким мрійникам і мрійницям. Книгу створено на замовлення групи компаній «Нова пошта». Ілюстрації Катерини Ковтуненко.

Галина Буділова – українська дитяча письменниця, журналістка, перекладачка та видавниця, авторка пісень. У її творчому доробку понад двадцять книг для дітей та батьків.

 

Енциклопедія Енеїди/ Віталій Закладний, Максим Закладний, Артем Гончаров.-Полтава.: ТОВ «АСМІ», 2023.-328 с.

Ювілейне видання, у якому зібрані рецепти давніх страв української кухні, згадуваних у «Енеїді» І.П.Котляревського. Вони органічно поєднуються із авторськими спостереженнями та народними прислів’ями та приказками.

Сторінка 1 із 46

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk